dla dzieci 6-12 lat
dla młodzieży
dla dorosłych
Na poziomach
beginners
elementary
pre-intermediate
intermediate
upper-intermediate
advanced
MaturalnyWykorzystując doświadczenie i bazę dydaktyczną centrum edukacyjnego EDUS w Wałczu, oferujemy państwu naukę języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy języka angielskiego i związanej z nim kultury.

Mając na uwadze potrzeby młodzieży oferta nasza zawiera również korepetycje z matematyki , biologii i chemii, szczególnie skierowana do przyszłych maturzystów. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, co nie zmienia jednak naszego indywidualnego podejścia do słuchacza. Zajęcia odbywają się w lokalu w centrum Wałcza na ulicy Kilińszczaków 25/3.

Gwarantem państwa sukcesu jest to, że proponujemy naukę w małych grupach 4-6 lub 8-osobowych i doświadczonych, wspaniałych lektorów.

Centrum od samego Początku kładzie nacisk na zdolności komunikacyjne uczniów; zajęcia prowadzone są w sposób dynamiczny i różnorodny tak, by wydobyć z każdego ucznia maximum jego możliwości. Naukę języków realizujemy w oparciu o bogate pomoce dydaktyczne, nowoczesne podręczniki oraz inne pomoce multimedialne.

Kładziemy nacisk na poprawną komunikację językową - wymowę, pisownię, czytanie i rozumienie języków obcych. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, przy zastosowaniu efektywnych metod i nowoczesnych materiałów dydaktycznych.


Centrum Edukacyjne EDUS to szkoła:
* która posiada dobrą lokalizację (centrum miasta, możliwość zaparkowania)
* posiadająca wykwalifikowaną kadrę lektorską
* która oferuje rabaty i promocje
- dla nowych słuchaczy pierwsze 2 - tygodnie gratis (przyjdź i sprawdź czy to jest to co chcesz)
- z rodziną taniej (-10% miesięcznie)
- poleć nas znajomym (za każdego przyprowadzonego uczni który zostanie naszym słuchaczem 10% zniżki przez 3-m-c
* oferująca zajęcia w małych zorganizowanych grupach ułatwiających ćwiczenia